Lyže Kazama Spax Yellow 130 cm s vázáním

Kód: BL_25-130-SLR7.5-CERNE
1 999 Kč
Poslední kus
Lyže Kazama Spax Yellow 130 cm s vázáním

Detailní informace

Detailní popis produktu

Juniorské lyže Kazama Spax jsou určeny pro začátečníky až mírně pokročilé lyžaře. Jádro je vyrobeno technologií Full Power Cap, čímž je docíleno nižší hmotnosti lyže, a proto tyto lyže umožňují snadné ovládání a šetří energii lyžaře. Vrstva Fiber Glass zajišťuje harmonický průhyb lyže a skvělé vedení v obloucích. Na lyžích je namontováno rentalové (posuvné) vázání Tyrolia SLR7.5 včetně podkladové desky Lite Rail - určeno pro lyžaře od 20 do 75 kg (vázání lze lehce přenastavit na jakoukoliv velikost lyžáků - vhodné i do půjčoven). Rozsah vázání: 239-320 mm. Díky desce pod vázání dosáhnete na lyžích vyššího postavení. Vázání disponuje systémem ABS - anti blocking system. Vypínací síly (DIN) 2-7,5. Lyže i vázání jsou vyrobeny v EU.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

SPORT4OUTLET - pro všechny, kteří milují sport a pohyb

Proč právě my?

Firma Outlet Depo (Sport4outlet) byla založena roku 2009. V době vzniku si dávala za cíl pomáhat velkoobchodním firmám s prodejem jejich pomaluobrátkového zboží. Vždy se jednalo o nové zboží, které bylo odmódněno, či vykazovalo velký stav zásob, nebo které potkal špatný odhad kapacity trhu. Takto získané zboží nám pak umožňovalo nabízet našim zákazníkům cenové relace až s 80% slevy proti původní ceně, ale při dodržení veškerých kvalitativních záruk.

Prodej tohoto zboží se realizoval na naší prodejně v Pardubicích. Protože se postupně rozrůstal zájem velkoobchodních firem i výrobců o naše služby, vyvstal problém tuto širokou nabídku zboží prezentovat v kamenném obchodě. V důsledku těchto skutečností naše firma spustila začátkem roku 2012 internetový obchod, který funguje v klasické podobě, co se týče objednávek a expedice zásilek. V případě osobního odběru lze převzetí objednávky uskutečnit na našem skladu v Hradci Králové.

Naše prodejna

Rádi si zboží před koupí prohlédnete? Přijďte si vybrat do naší prodejny Sport4Outlet, třída Edvarda Beneše 573/94 v Hradci Králové.

Otevírací doba:
Po - Čt: 9.00 - 12.30, 13:30 - 17:00
Pá: 9.00 - 16:00

Kde nás najdete?

SportOtlet s.r.o.
třída Edvarda Beneše 573/94
500 12 - Hradec Králové
tel.: 603459861

Jak se k nám dostanete?
naplánuj si cestu!