Campingaz Culinary Modular rošt

Kód: CC_2000031300
1 399 Kč
Vyprodáno

Culinary Modular rošt z litiny je určen pro řadu grilů Campingaz 4 Series, 3 Series Classic a Woody.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Náhradní litinový rošt s matnou úpravou. S tímto roštem můžete využít všechny produkty Culinary Modular (Paella, Wok, Pizza, Stojan na drůbež i litinovou pánev). 
 
Jednoduše vyjměte prostřední kruhovou část roštu a na jeho místo vložte požadované Culinary Modular příslušenství. Průměr otvoru kruhu je 300 mm.
 
Rošt je vhodný pro použití pro řady Grilů Mater Series, 3 a 4 Series (kromě modelů RBS RBS®).
 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

SPORT4OUTLET - pro všechny, kteří milují sport a pohyb

Proč právě my?

Firma Outlet Depo (Sport4outlet) byla založena roku 2009. V době vzniku si dávala za cíl pomáhat velkoobchodním firmám s prodejem jejich pomaluobrátkového zboží. Vždy se jednalo o nové zboží, které bylo odmódněno, či vykazovalo velký stav zásob, nebo které potkal špatný odhad kapacity trhu. Takto získané zboží nám pak umožňovalo nabízet našim zákazníkům cenové relace až s 80% slevy proti původní ceně, ale při dodržení veškerých kvalitativních záruk.

Prodej tohoto zboží se realizoval na naší prodejně v Pardubicích. Protože se postupně rozrůstal zájem velkoobchodních firem i výrobců o naše služby, vyvstal problém tuto širokou nabídku zboží prezentovat v kamenném obchodě. V důsledku těchto skutečností naše firma spustila začátkem roku 2012 internetový obchod, který funguje v klasické podobě, co se týče objednávek a expedice zásilek. V případě osobního odběru lze převzetí objednávky uskutečnit na našem skladu v Hradci Králové.

Naše prodejna

Rádi si zboží před koupí prohlédnete? Přijďte si vybrat do naší prodejny Sport4Outlet, třída Edvarda Beneše 573/94 v Hradci Králové.

Otevírací doba:
Po - Čt: ZAVŘENO
Pá: ZAVŘENO

Kde nás najdete?

SPORT4OUTLET
třída Edvarda Beneše 573/94
500 12 - Hradec Králové
tel.: 603 459 861

Jak se k nám dostanete?
naplánuj si cestu!