Letlampa TOP LINE PIEZO

Kód: BM_1040A
778 Kč
Vyprodáno

Profesionální letlampa s předehřevem plynu. Lze použít propichovací nebo závitové plynové kartuše. Ideální pro pájení či nahřívání.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Profesionální letlampa s předehřevem plynu. Lze použít propichovací nebo závitové plynové kartuše. Ideální pro pájení či nahřívání.

Letlampa s předehřevem plynu a piezo zapalováním. Předehřev plynu tzv. "ROTAFLAME" je v podstatě jednoduchý výparník, ohřívač LPG kapaliny, která netvoří dostatečný tlak. LPG vstoupí k výparníku jako kapalina a vystoupí jako plyn.

TOP LINE je kvalitní pájecí hořák s plastovým držákem kartuší, plynulou regulací výkonu, ergonomicky tvarovanou pogumovanou rukojetí a háčkem pro zavěšení. Top line je vybavena systémem předehřevu plynu, který umožňuje práci ve všech polohách. Možnost použití jak propichovacích 190g tak závitových kartuší 230g.

  • Piezo zapalování + jednoduché ovládání
  • Výkon 1,37 kW | spotřeba max. 105 g/h

 

Používáním přístroje s předehřevem plynu vám umožní:

  • pracovat v jakékoli pozici bez ztráty kvality a intenzity hoření
  • získat potřebné odpaření kdy běžná teplota okolí není dostatečná pro odpařování
  • využít 100% LPG ve vaši kartuši a zvýšit tak kapacitu systému
  • eliminovat hrozbu kondenzace plynu a zamrznutí kartuše
  • odstranit těžké škodlivé zbytky frakcí z LPG
  • zabránit oddělení propanu a butanu resp. změnám spalovacích vlastností

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
KG Avatar autora | 5.3.2020
Objednal jsem si výrobek a kartuše k němu.Poslali mi špatně kartuše,nejdou použit.Nejspiš to tam balí nějaký odborník,,!!!!!!
JJ Avatar autora Jaroslav Jindra (Administrátor) 5.3.2020
Dobrý den, no pokud si zákazník něco objedná tak mu to pošleme, ono jelikož kartuše k tomuto produktu máte doporučené přímo u tohoto produktu tak neočekáváme, že si zákazník schválně hledá a objednáte jiné. Pokud ano tak předpokládáme, že je také k něčemu využije.

SPORT4OUTLET - pro všechny, kteří milují sport a pohyb

Proč právě my?

Firma Outlet Depo (Sport4outlet) byla založena roku 2009. V době vzniku si dávala za cíl pomáhat velkoobchodním firmám s prodejem jejich pomaluobrátkového zboží. Vždy se jednalo o nové zboží, které bylo odmódněno, či vykazovalo velký stav zásob, nebo které potkal špatný odhad kapacity trhu. Takto získané zboží nám pak umožňovalo nabízet našim zákazníkům cenové relace až s 80% slevy proti původní ceně, ale při dodržení veškerých kvalitativních záruk.

Prodej tohoto zboží se realizoval na naší prodejně v Pardubicích. Protože se postupně rozrůstal zájem velkoobchodních firem i výrobců o naše služby, vyvstal problém tuto širokou nabídku zboží prezentovat v kamenném obchodě. V důsledku těchto skutečností naše firma spustila začátkem roku 2012 internetový obchod, který funguje v klasické podobě, co se týče objednávek a expedice zásilek. V případě osobního odběru lze převzetí objednávky uskutečnit na našem skladu v Hradci Králové.

Naše prodejna

Rádi si zboží před koupí prohlédnete? Přijďte si vybrat do naší prodejny Sport4Outlet, třída Edvarda Beneše 573/94 v Hradci Králové.

Otevírací doba:
Po - Čt: 9.00 - 12.30, 13:30 - 17:00
Pá: 9.00 - 16:00

Kde nás najdete?

SportOtlet s.r.o.
třída Edvarda Beneše 573/94
500 12 - Hradec Králové
tel.: 603459861

Jak se k nám dostanete?
naplánuj si cestu!