Komínový podpalovač PH 27x16

Kód: BM_IK71099
Novinka
Značka: PH - Konyha
194 Kč
Skladem u dodavatele
Můžeme doručit do:
2.10.2020

Detailní informace

Detailní popis produktu

Komínový podpalovač dřevěného uhlí je nenahraditelná pomůcka při rozpalování grilu. 

Komínový podpalovač PH 27x16 je vyroben z odolné oceli, je vybaven dřevěnou rukojetí s tepelným chráničem.

Použití je velmi jednoduché. Podpalovač postavte na pevnou nehořlavou podložku, např. na rošt grilu, vložte pevný podpalovač, na něj vhodné množství dřevěného uhlí a zapalte zápalkou či zapalovačem. Podpalovač, má většinou nezaměnitelný zápach, který může ovlivnit vůni grilovaného pokrmu, tudíž chcete li se podpalovači vyhnout, využijte pro podpálení dřevěného uhlí tzv. letlampu. Žhavé uhlí o nasypte do grilu a přidejte další uhlí v potřebném množství.

Používáním komínového podpalovače se vyhnete neúspěchu při zapalování grilu, nemusíte řešit vítr, papír, třísky apod.. S komínovým podpalovačem budete chtít grilovat třeba i v úterý.

Rozměr 16 x 27 cm / Hmotnost 0,80 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

SPORT4OUTLET - pro všechny, kteří milují sport a pohyb

Proč právě my?

Firma Outlet Depo (Sport4outlet) byla založena roku 2009. V době vzniku si dávala za cíl pomáhat velkoobchodním firmám s prodejem jejich pomaluobrátkového zboží. Vždy se jednalo o nové zboží, které bylo odmódněno, či vykazovalo velký stav zásob, nebo které potkal špatný odhad kapacity trhu. Takto získané zboží nám pak umožňovalo nabízet našim zákazníkům cenové relace až s 80% slevy proti původní ceně, ale při dodržení veškerých kvalitativních záruk.

Prodej tohoto zboží se realizoval na naší prodejně v Pardubicích. Protože se postupně rozrůstal zájem velkoobchodních firem i výrobců o naše služby, vyvstal problém tuto širokou nabídku zboží prezentovat v kamenném obchodě. V důsledku těchto skutečností naše firma spustila začátkem roku 2012 internetový obchod, který funguje v klasické podobě, co se týče objednávek a expedice zásilek. V případě osobního odběru lze převzetí objednávky uskutečnit na našem skladu v Hradci Králové.

Naše prodejna

Rádi si zboží před koupí prohlédnete? Přijďte si vybrat do naší prodejny Sport4Outlet, třída Edvarda Beneše 573/94 v Hradci Králové.

Otevírací doba:
Po - Čt: 9.00 - 12.30, 13:30 - 17:00
Pá: 9.00 - 16:00

Kde nás najdete?

SPORT4OUTLET
třída Edvarda Beneše 573/94
500 12 - Hradec Králové
tel.: 603 459 861

Jak se k nám dostanete?
naplánuj si cestu!