Freestylová koloběžka Meteor Edge Gold

Kód: BL_22616M
Novinka
Značka: Meteor
2 299 Kč
Skladem u dodavatele
Můžeme doručit do:
25.4.2024
Freestylová koloběžka Meteor Edge Gold

Detailní informace

Detailní popis produktu

Freestylová koloběžka Meteor Edge Gold je výkonná koloběžka z nejnovější série koloběžek značky Meteor. Unikátní design a vysoce kvalitní zpracování uspokojí i ty nejnáročnější uživatele. Koloběžka Edge byla vytvořena pro freestylovou jízdu na všech površích, umožní vám provádět triky a překonávat překážky. Koloběžka byla vyrobena z oceli a hliníku nejvyšší kvality, což zajišťuje její jedinečnou odolnost a lehkost. Všechny spojovací a zajišťovací šrouby jsou vyrobeny z oceli, což zaručuje trvanlivost, spolehlivost a bezpečnost spojů. Řídítka jsou vybaveny gumovými rukojeťmi pro bezpečný úchop a absorpci vibrací. Koloběžka je vybavena zadním blatníkem, který chrání před postříkáním, pokud vás překvapí déšť, a zároveň má funkci nášlapné brzdy. Výrobek splňuje evropskou normu: EN 14619: 2019-11E. Specifikace: Materiál: ocel, hliník Kola: PU Průměr kol: 11 cm Ložiska: ABEC-7 Rukojeti: gumové Průměr rukojetí: 3 cm Šířka řídítek: 48 cm Rozměry desky: 48 cm x 11 cm Výška řídítek od desky: 79 cm Výška řídítek od země: 84 cm Hmotnost: 3,5 kg Maximální hmotnost uživatele: 100 kg Balení: kartonová krabice Brzda: nožní nášlapná na zadním kole. Součástí sady jsou klíče pro montáž a návod.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

SPORT4OUTLET - pro všechny, kteří milují sport a pohyb

Proč právě my?

Firma Outlet Depo (Sport4outlet) byla založena roku 2009. V době vzniku si dávala za cíl pomáhat velkoobchodním firmám s prodejem jejich pomaluobrátkového zboží. Vždy se jednalo o nové zboží, které bylo odmódněno, či vykazovalo velký stav zásob, nebo které potkal špatný odhad kapacity trhu. Takto získané zboží nám pak umožňovalo nabízet našim zákazníkům cenové relace až s 80% slevy proti původní ceně, ale při dodržení veškerých kvalitativních záruk.

Prodej tohoto zboží se realizoval na naší prodejně v Pardubicích. Protože se postupně rozrůstal zájem velkoobchodních firem i výrobců o naše služby, vyvstal problém tuto širokou nabídku zboží prezentovat v kamenném obchodě. V důsledku těchto skutečností naše firma spustila začátkem roku 2012 internetový obchod, který funguje v klasické podobě, co se týče objednávek a expedice zásilek. V případě osobního odběru lze převzetí objednávky uskutečnit na našem skladu v Hradci Králové.

Naše prodejna

Rádi si zboží před koupí prohlédnete? Přijďte si vybrat do naší prodejny Sport4Outlet, třída Edvarda Beneše 573/94 v Hradci Králové.

Otevírací doba:
Po - Čt: ZAVŘENO
Pá: ZAVŘENO

Kde nás najdete?

SPORT4OUTLET
třída Edvarda Beneše 573/94
500 12 - Hradec Králové
tel.: 603 459 861

Jak se k nám dostanete?
naplánuj si cestu!