Letlampa FK-KIT

Kód: BM_04005-FKIT
Výprodej
Značka: Foker
720 Kč
Poslední kus (1 ks)
Můžeme doručit do:
27.7.2021

Letlampa 2,5 kW s nástavci pro nahřívání, zapalování, opalování a pájení od výrobce Foker. Skvělý víceúčelový hořák 3 v 1. Včetně kartuše 230g typ PL411P (propan 30 : butan 70).

Detailní informace

Detailní popis produktu

Výkonný pájecí hořák - letlampa FK-KIT s regulací výkonu lze připojit k plynové kartuši se závitem 7/16" (běžná závitová kartuše). Souprava obsahuje: pájecí hubici s regulací sekundárního přívodu vzduchu, plochou hubici pro odstraňování starých nátěrů nebo smršťování fólií a nástavec s pájecím hrotem pro pájení cínem (ideální na drobné klempířské práce).

  • hořák s mosazi, regulací výkonu a integrovanou tryskou | výkon 2,5 kW | spotřeba max. 182 g/h
  • mosazný pájecí nástavec s maticovou regulací intenzity plamene
  • plochá hubice s ochranou proti korozi
  • pájecí měděný hrot s kloubovým držákem
  • dosažitelná teplota plamene dle zvoleného plynu v kartuši od 1850°C

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

SPORT4OUTLET - pro všechny, kteří milují sport a pohyb

Proč právě my?

Firma Outlet Depo (Sport4outlet) byla založena roku 2009. V době vzniku si dávala za cíl pomáhat velkoobchodním firmám s prodejem jejich pomaluobrátkového zboží. Vždy se jednalo o nové zboží, které bylo odmódněno, či vykazovalo velký stav zásob, nebo které potkal špatný odhad kapacity trhu. Takto získané zboží nám pak umožňovalo nabízet našim zákazníkům cenové relace až s 80% slevy proti původní ceně, ale při dodržení veškerých kvalitativních záruk.

Prodej tohoto zboží se realizoval na naší prodejně v Pardubicích. Protože se postupně rozrůstal zájem velkoobchodních firem i výrobců o naše služby, vyvstal problém tuto širokou nabídku zboží prezentovat v kamenném obchodě. V důsledku těchto skutečností naše firma spustila začátkem roku 2012 internetový obchod, který funguje v klasické podobě, co se týče objednávek a expedice zásilek. V případě osobního odběru lze převzetí objednávky uskutečnit na našem skladu v Hradci Králové.

Naše prodejna

Rádi si zboží před koupí prohlédnete? Přijďte si vybrat do naší prodejny Sport4Outlet, třída Edvarda Beneše 573/94 v Hradci Králové.

Otevírací doba:
Po - Čt: 9:00 - 13:00
Pá: ZAVŘENO

Kde nás najdete?

SPORT4OUTLET
třída Edvarda Beneše 573/94
500 12 - Hradec Králové
tel.: 603 459 861

Jak se k nám dostanete?
naplánuj si cestu!