Rentalové (posuvné) vázání Tyrolia SLR 7.5 včetně desky

Kód: BL_SLR7.5
1 999 Kč
Skladem u dodavatele
Můžeme doručit do:
30.10.2019
Rentalové (posuvné) vázání Tyrolia SLR 7.5 včetně desky

Detailní informace

Detailní popis produktu

Juniorské rentalové (posuvné) lyžařské vázání Tyrolia SLR 7.5 s Full Diagonal systémem je určeno pro lyžaře od 20 do 75 kg. V ceně vázání je zahrnuta i podkladová deska SUPER LITE RAIL druhé generace (oproti první generaci je značně odlehčena a rozdělena na 2 poloviny, díky čemuž došlo k radikálnímu snížení hmotnosti vázání). Rozsah vázání: 239-320 mm. Na lyže se nejprve namontuje deska a poté už jen nacvaknete špičku a patu vázání. Jeho výhodu ocení hlavně půjčovny lyží, nebo rodiny kde dětem roste noha nebo pokud si lyže půjčuje více osob. Stačí jen přecvaknout špičku a patu. Díky desce pod vázání dosáhnete na lyžích vyššího postavení. Vázání disponuje systémem ABS - anti blocking system. Vázání má nízkou hmotnost a maximální bezpečnost přizpůsobenou lidské anatomii. Vypínací síly (DIN) 2-7,5. Dodáváno originálně zabaleno v krabici Tyrolia.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

SPORT4OUTLET - pro všechny, kteří milují sport a pohyb

Proč právě my?

Firma Outlet Depo (Sport4outlet) byla založena roku 2009. V době vzniku si dávala za cíl pomáhat velkoobchodním firmám s prodejem jejich pomaluobrátkového zboží. Vždy se jednalo o nové zboží, které bylo odmódněno, či vykazovalo velký stav zásob, nebo které potkal špatný odhad kapacity trhu. Takto získané zboží nám pak umožňovalo nabízet našim zákazníkům cenové relace až s 80% slevy proti původní ceně, ale při dodržení veškerých kvalitativních záruk.

Prodej tohoto zboží se realizoval na naší prodejně v Pardubicích. Protože se postupně rozrůstal zájem velkoobchodních firem i výrobců o naše služby, vyvstal problém tuto širokou nabídku zboží prezentovat v kamenném obchodě. V důsledku těchto skutečností naše firma spustila začátkem roku 2012 internetový obchod, který funguje v klasické podobě, co se týče objednávek a expedice zásilek. V případě osobního odběru lze převzetí objednávky uskutečnit na našem skladu v Hradci Králové.

Naše prodejna

Rádi si zboží před koupí prohlédnete? Přijďte si vybrat do naší prodejny Sport4Outlet, třída Edvarda Beneše 573/94 v Hradci Králové.

Otevírací doba:
Po - Čt: 9.00 - 12.30, 13:30 - 17:00
Pá: 9.00 - 16:00

Kde nás najdete?

SportOtlet s.r.o.
třída Edvarda Beneše 573/94
500 12 - Hradec Králové
tel.: 603459861

Jak se k nám dostanete?
naplánuj si cestu!