Dětská pohyblivá stavebnice Toy Set Box

Kód: BL_2225
Novinka
Značka: Toy Set Box
299 Kč
Skladem u dodavatele
Můžeme doručit do:
1.7.2024
Dětská pohyblivá stavebnice Toy Set Box, obsahuje 81 ks.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Dětská stavebnice Toy Set Box přináší spoustu zábavy pro Vaše děti. Jedná se o skvělou edukativní hračku, která v dětech rozvíjí technické myšlení, logiku i fantazii, zatímco si hrají a skvěle se při tom baví. Stavebnice obsahuje 81 ks plastových dílů a figurek různých barev a tvarů (seznam obsažených dílů a jejich počty najdete ve fotogalerii). Součástí každého balení je jeden hlavní díl s automatickým pohonem na 1 tužkovou baterii AA (baterie není součástí balení), který pomocí soustavy ozubených kol přenáší pohyb na další částí stavebnice a umožňuje vytvářet nekonečné kombinace pohyblivých točících se sestav. Součástí balení jsou 4 sady nálepek (zvířecí farma, mořský svět, závodní auta nebo magické obrazce), díky kterým si dítě může individuálně polepit jednotlivé dílky oblíbenými samolepkami. Velkou výhodou je, že stavebnice je naprosto variabilní a umožňuje vytvářet stovky různých kombinací dle fantazie dítěte. Pro inspiraci je v návodu zobrazeno několik hotových sestav pro začátečníky. Lze samozřejmě kombinovat i více stavebnic dohromady. Čím více dílků máte k dispozici, tím větší a složitější kombinace můžete vytvářet. Postup používání stavebnice je následující: Nejprve se postaví základní 3D prostorová konstrukce. Na vzniklou konstrukci se poté umístí terčíky s ozubenými koly, které se umísťují tak, aby se jednotlivá ozubená kola dotýkala. Na závěr se umístí doplňky (houpačky, figurky, atd). Tím je stavba dokončena a už zbývá jen zapnout automatický pohon na baterii a bavit se nad celou pohybující se stavebnicí. Stavebnice v dětech rozvíjí technické myšlení a pomocí jednoduchého principu umožňuje pochopit stavbu a fungování jednoduchých motorů a pohonů. Nevhodné pro děti do 3 let.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

SPORT4OUTLET - pro všechny, kteří milují sport a pohyb

Proč právě my?

Firma Outlet Depo (Sport4outlet) byla založena roku 2009. V době vzniku si dávala za cíl pomáhat velkoobchodním firmám s prodejem jejich pomaluobrátkového zboží. Vždy se jednalo o nové zboží, které bylo odmódněno, či vykazovalo velký stav zásob, nebo které potkal špatný odhad kapacity trhu. Takto získané zboží nám pak umožňovalo nabízet našim zákazníkům cenové relace až s 80% slevy proti původní ceně, ale při dodržení veškerých kvalitativních záruk.

Prodej tohoto zboží se realizoval na naší prodejně v Pardubicích. Protože se postupně rozrůstal zájem velkoobchodních firem i výrobců o naše služby, vyvstal problém tuto širokou nabídku zboží prezentovat v kamenném obchodě. V důsledku těchto skutečností naše firma spustila začátkem roku 2012 internetový obchod, který funguje v klasické podobě, co se týče objednávek a expedice zásilek. V případě osobního odběru lze převzetí objednávky uskutečnit na našem skladu v Hradci Králové.

Kde nás najdete?

SPORT4OUTLET
třída Edvarda Beneše 573/94
500 12 - Hradec Králové
tel.: 603 459 861

Jak se k nám dostanete?
naplánuj si cestu!