Dětská tříkolová koloběžka Ricokids Piko LED Graffiti černá

Kód: BL_765010S
Novinka
Značka: Ricokids
1 099 Kč
Skladem (1 ks)
Můžeme doručit do:
19.7.2024

Dětská tříkolka Ricokids Piko LED je určena pro děti od 3 do 8 let a do 35 kg. Má blikací LED kolečka.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Dětská tříkolka Ricokids Piko LED je určena pro děti od 3 do 8 let. Nejdůležitější funkce a vlastnosti: typ: dětská blikací LED osvětlení koleček, desky a předního panelu velká kola - přední 115 x 24 mm, zadní 90 x 24 mm široká základna pro větší bezpečnost a stabilitu nastavitelná výška řídítek (66 - 79 cm) protiskluzová deska certifikát potvrzující shodu s evropskou normou EN71 maximální nosnost až 35 kg komfortní gumová madla hmotnost: 2,6 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

SPORT4OUTLET - pro všechny, kteří milují sport a pohyb

Proč právě my?

Firma Outlet Depo (Sport4outlet) byla založena roku 2009. V době vzniku si dávala za cíl pomáhat velkoobchodním firmám s prodejem jejich pomaluobrátkového zboží. Vždy se jednalo o nové zboží, které bylo odmódněno, či vykazovalo velký stav zásob, nebo které potkal špatný odhad kapacity trhu. Takto získané zboží nám pak umožňovalo nabízet našim zákazníkům cenové relace až s 80% slevy proti původní ceně, ale při dodržení veškerých kvalitativních záruk.

Prodej tohoto zboží se realizoval na naší prodejně v Pardubicích. Protože se postupně rozrůstal zájem velkoobchodních firem i výrobců o naše služby, vyvstal problém tuto širokou nabídku zboží prezentovat v kamenném obchodě. V důsledku těchto skutečností naše firma spustila začátkem roku 2012 internetový obchod, který funguje v klasické podobě, co se týče objednávek a expedice zásilek. V případě osobního odběru lze převzetí objednávky uskutečnit na našem skladu v Hradci Králové.

Kde nás najdete?

SPORT4OUTLET
třída Edvarda Beneše 573/94
500 12 - Hradec Králové
tel.: 603 459 861

Jak se k nám dostanete?
naplánuj si cestu!