Dětská trojkolka Toimsa Charmmy Kitty

Kód: BL_T6112
499 Kč
Poslední kus (1 ks)
Můžeme doručit do:
23.4.2024

Dětská trojkolka Toimsa Charmmy Kitty, nosnost 20 kg.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Dětská trojkolka Charmmy Kitty od španělské firmy Toimsa. Celková délka koloběžky je 60 cm, průměr koleček 15 cm (přední) a 13 cm (boční). Výška řídítek je nastavitelná od 57 do 70 cm. Šířka řídítek je 30 cm. Použitelná délka nášlapu 26 cm. Koloběžka je rozložena v krabici, ale montáž je velmi snadná, zvládnou ji i ženy. Velmi kvalitní zpracování. Maximální nosnost jezdce je 20 kg.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

SPORT4OUTLET - pro všechny, kteří milují sport a pohyb

Proč právě my?

Firma Outlet Depo (Sport4outlet) byla založena roku 2009. V době vzniku si dávala za cíl pomáhat velkoobchodním firmám s prodejem jejich pomaluobrátkového zboží. Vždy se jednalo o nové zboží, které bylo odmódněno, či vykazovalo velký stav zásob, nebo které potkal špatný odhad kapacity trhu. Takto získané zboží nám pak umožňovalo nabízet našim zákazníkům cenové relace až s 80% slevy proti původní ceně, ale při dodržení veškerých kvalitativních záruk.

Prodej tohoto zboží se realizoval na naší prodejně v Pardubicích. Protože se postupně rozrůstal zájem velkoobchodních firem i výrobců o naše služby, vyvstal problém tuto širokou nabídku zboží prezentovat v kamenném obchodě. V důsledku těchto skutečností naše firma spustila začátkem roku 2012 internetový obchod, který funguje v klasické podobě, co se týče objednávek a expedice zásilek. V případě osobního odběru lze převzetí objednávky uskutečnit na našem skladu v Hradci Králové.

Naše prodejna

Rádi si zboží před koupí prohlédnete? Přijďte si vybrat do naší prodejny Sport4Outlet, třída Edvarda Beneše 573/94 v Hradci Králové.

Otevírací doba:
Po - Čt: ZAVŘENO
Pá: ZAVŘENO

Kde nás najdete?

SPORT4OUTLET
třída Edvarda Beneše 573/94
500 12 - Hradec Králové
tel.: 603 459 861

Jak se k nám dostanete?
naplánuj si cestu!