Freestylová koloběžka Meteor 22538 Tracker black-white

Kód: BL_22538M
Novinka
Značka: Meteor
1 599 Kč
Skladem u dodavatele
Můžeme doručit do:
19.7.2024
Freestylová koloběžka Meteor Tracker

Detailní informace

Detailní popis produktu

Freestylová koloběžka Meteor Tracker je výkonná koloběžka z nejnovější série koloběžek značky Meteor. Koloběžka byla vyrobena z hliníku a oceli nejvyšší kvality, což zajišťuje její jedinečnou odolnost a lehkost. Všechny spojovací a zajišťovací šrouby jsou vyrobeny z oceli, což zaručuje trvanlivost spojů. Řídítka jsou vybaveny gumovými rukojeťmi pro bezpečný úchop. Koloběžka je vybavena zadním blatníkem, který chrání před postříkáním, pokud vás překvapí déšť, a zároveň má funkci nášlapné brzdy. Unikátní design a vysoce kvalitní zpracování uspokojí i ty nejnáročnější uživatele. Skvěle se hodí jako dárek. Specifikace: Materiál: ocel, hliník Kola: PU Průměr kol: 10 cm Ložiska: ABEC-7 Rukojeti: gumové Průměr rukojetí: 3,5 cm Šířka řídítek: 43,5 cm Rozměry plošiny: 48 cm x 10 cm Výška od plošiny: 70 cm Výška od podlahy: 77 cm Hmotnost: 3,2 kg Maximální hmotnost uživatele: 80 kg Balení: lepenková krabice Rozměry balení: 65 x 44,5 x 11 cm Brzda: nožní nášlapná na zadním kole. Součástí sady jsou klíče pro montáž a návod. Výrobek je určen pro děti starší 3 let.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

SPORT4OUTLET - pro všechny, kteří milují sport a pohyb

Proč právě my?

Firma Outlet Depo (Sport4outlet) byla založena roku 2009. V době vzniku si dávala za cíl pomáhat velkoobchodním firmám s prodejem jejich pomaluobrátkového zboží. Vždy se jednalo o nové zboží, které bylo odmódněno, či vykazovalo velký stav zásob, nebo které potkal špatný odhad kapacity trhu. Takto získané zboží nám pak umožňovalo nabízet našim zákazníkům cenové relace až s 80% slevy proti původní ceně, ale při dodržení veškerých kvalitativních záruk.

Prodej tohoto zboží se realizoval na naší prodejně v Pardubicích. Protože se postupně rozrůstal zájem velkoobchodních firem i výrobců o naše služby, vyvstal problém tuto širokou nabídku zboží prezentovat v kamenném obchodě. V důsledku těchto skutečností naše firma spustila začátkem roku 2012 internetový obchod, který funguje v klasické podobě, co se týče objednávek a expedice zásilek. V případě osobního odběru lze převzetí objednávky uskutečnit na našem skladu v Hradci Králové.

Kde nás najdete?

SPORT4OUTLET
třída Edvarda Beneše 573/94
500 12 - Hradec Králové
tel.: 603 459 861

Jak se k nám dostanete?
naplánuj si cestu!