Univerzální zimní stahovací čepice Mess CP438 3v1

Kód: BL_CP438-1
99 Kč
Skladem (1 ks)
Můžeme doručit do:
16.7.2024
Tuto stahovací zimní čepici můžete využít nejen jako čepici, ale i jako šálu či masku.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Univerzální zimní stahovací čepice Mess CP438 3v1 může sloužit jako zimní čepice, šála nebo obličejová maska. Má naprosto univerzální využití a hodí se do každého počasí. Velikost je univerzální, tvar se upravuje pomocí stahovací šňůrky se zdrhovadlem. Ideální doplněk pro lyžování, turistiku, apod. Materiál: fleece (100 % polyester). Chrání před mrazem, větrem a prochladnutím.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

SPORT4OUTLET - pro všechny, kteří milují sport a pohyb

Proč právě my?

Firma Outlet Depo (Sport4outlet) byla založena roku 2009. V době vzniku si dávala za cíl pomáhat velkoobchodním firmám s prodejem jejich pomaluobrátkového zboží. Vždy se jednalo o nové zboží, které bylo odmódněno, či vykazovalo velký stav zásob, nebo které potkal špatný odhad kapacity trhu. Takto získané zboží nám pak umožňovalo nabízet našim zákazníkům cenové relace až s 80% slevy proti původní ceně, ale při dodržení veškerých kvalitativních záruk.

Prodej tohoto zboží se realizoval na naší prodejně v Pardubicích. Protože se postupně rozrůstal zájem velkoobchodních firem i výrobců o naše služby, vyvstal problém tuto širokou nabídku zboží prezentovat v kamenném obchodě. V důsledku těchto skutečností naše firma spustila začátkem roku 2012 internetový obchod, který funguje v klasické podobě, co se týče objednávek a expedice zásilek. V případě osobního odběru lze převzetí objednávky uskutečnit na našem skladu v Hradci Králové.

Kde nás najdete?

SPORT4OUTLET
třída Edvarda Beneše 573/94
500 12 - Hradec Králové
tel.: 603 459 861

Jak se k nám dostanete?
naplánuj si cestu!